Series
Ratings
160
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0