Movies
Ratings
130
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
FearlessRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
xXxRated ★ 5.0