Movies
Ratings
203
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5