Movies
Ratings
159
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0