Movies
Ratings
67
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0