Movies
Ratings
335
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
The IllusionistRated ★ 3.5