Movies
Ratings
651
Once We Were UsRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5