Movies
Ratings
50
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0