Series
Ratings
106
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
S.W.A.T. Season 4Rated ★ 5.0
S.W.A.T. Season 5Rated ★ 5.0
S.W.A.T. Season 6Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 5.0