Movies
Ratings
120
The Florida ProjectRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Circle of AtonemenRated ★ 0.5
The PhoneRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Son of GodRated ★ 2.0
Dancer in the DarkRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5