Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Big ManRated ★ 1.0- The Fugitive LawyerRated ★ 1.0
- Run Towards TomorrowRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.0- Their Perfect DayRated ★ 1.0