Series
Ratings
23
SignalRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5