Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 1.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
All the Bright PlacesRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0