Movies
Ratings
325
The City of ViolenceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
WimbledonRated ★ 3.5
Bewitching AttractionRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Crazy WaitingRated ★ 1.0
The Age of AdalineRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0