Series
Ratings
327
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
暗殺者である俺のステータスが勇者よりも明らかに強いのだがRated ★ 2.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.5
Twisted Metal Season 2Rated ★ 5.0
Twisted Metal Season 1Rated ★ 5.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0