Series
Ratings
32
Scissor Seven Season 1Rated ★ 3.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 4.0
Kikai Sentai ZenkaigerRated ★ 3.5- Uchū Sentai KyurangerRated ★ 4.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 5.0