Titles you rated
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
New GirlRated ★ 4.0
High on the Hog: How African American Cuisine Transformed America Season 1Rated ★ 4.0
Chef's Table: PizzaRated ★ 4.0
Chef's Table: NoodlesRated ★ 4.0
Chef's Table Season 2Rated ★ 4.5- Chef's Table Season 1Rated ★ 5.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 2Rated ★ 4.0
Smiling Friends Season 3Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
Haunted HotelRated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.5
What We Do in the Shadows Season 6Rated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
ClarenceRated ★ 4.0