Movies
Ratings
281
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0