Movies
Ratings
262
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0