Series
Ratings
88
The Art of SarahRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0