Movies
Ratings
769
HoppersRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Black BagRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5