Series
Ratings
546- 천하제빵Rated ★ 1.5
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 2.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
His & HersRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
S LineRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0