Series
Ratings
11
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Five came backRated ★ 3.0
How to Become a TyrantRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0