Movies
Ratings
17
The Green KnightRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
Star Trek II: The Wrath of KhanRated ★ 3.0
Star Trek III: The Search for SpockRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0