Series
Ratings
112
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0