Series
Ratings
141
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5