Series
Ratings
313
Kahogona Wakadanna-sama no Amayakashi KonRated ★ 0.5
Forky Asks a QuestionRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 0.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
GivenRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
MomokuriRated ★ 1.0- Fairy TailRated ★ 1.5
- Fairy TailRated ★ 2.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0