Movies
Ratings
38
HerRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SolaceRated ★ 3.5
Two LoversRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Touchy FeelyRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
What IfRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 4.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5