Movies
Ratings
283
ConstantineRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.0
American PieRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Bewitching AttractionRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 2.0