Series
Ratings
164- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Silo Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0