Movies
Ratings
1169
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 2.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5