Series
Ratings
36
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Monsters at Work Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 2.5- History of ScruffinessRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5