Series
Ratings
12
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 5.0- Second to Last Love Season 2Rated ★ 5.0
Devilish JoyRated ★ 5.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
Interspecies ReviewersRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0