Movies
Ratings
763
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Almost FamousRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 1.5
TitaneRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.5
FireworksRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5