Series
Ratings
182
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
King the LandRated ★ 0.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5