Movies
Ratings
74
Blue StreakRated ★ 5.0
All's Well, Ends Well '97Rated ★ 3.5
Legend of the DragonRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
The InternationalRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0