Series
Ratings
56
So Not Worth ItRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5