Series
Ratings
928
Future SonRated ★ 5.0- 예측불가Rated ★ 5.0
- The Village BarberRated ★ 5.0
Human From TodayRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5
The Judge ReturnsRated ★ 5.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Pro BonoRated ★ 4.0
- 오래된 만남 추구Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5- Dongne Han BakwiRated ★ 4.0
한국인의 밥상Rated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Shin's ProjectRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Special Investigation Nine Season 6Rated ★ 3.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 5Rated ★ 3.5