Movies
Ratings
114
Black PantherRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
CocoRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5