Movies
Ratings
164
TunnelRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0