Titles you rated
Listen to My HeartRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5