Titles you rated
BloodRated ★ 1.0
My Precious ChildRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 1.0
Three BrothersRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 1.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 1.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
BigRated ★ 1.0