Movies
Ratings
40
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0