Series
Ratings
31
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0