Movies
Ratings
688
Drive My CarRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ContemptRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
A Family TourRated ★ 3.5
Far from HeavenRated ★ 3.5
The Man Who Shot Liberty ValanceRated ★ 4.0
Kind Hearts and CoronetsRated ★ 3.5