Series
Ratings
116
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The Rookie Season 3Rated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 3.5
- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0