Series
Ratings
24
Yong PalRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0