Movies
Ratings
36
8 MileRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0