Series
Ratings
146
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
WhisperRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Seven First KissesRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
PuckRated ★ 1.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
Happy HomeRated ★ 1.0