Series
Ratings
73
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0